(Po)twór z Zakazanego Lasu — O blogu słów kilka

Adres: czyste-serce.blogspot.com
Tytuł: Czyste serce
BelkaNie jest czyste serce człowieka nie czyniącego zła, ale człowieka żałującego zła, które uczynił. — April Rove
Autor(ka): April Rove
Data powstania: 26 I 2014 r.
Typ: fan-fiction na podstawie Harry'ego Potter'a J. K. Rowling.
Szablon: milksop
Favikona: April Rove
Beta: Aranel
Przyczyny powstania: rodzący się od dawna pomysł na własne fan-fiction na podstawie Harry'ego Potter'a, który musiał w końcu znaleźć gdzieś ujście.
Cel powstania: sprawdzenie swojej wytrzymałości, zasmakowanie czegoś nowego i przede wszystkim ukazanie alternatywnego zakończenia słynnej sagi J. K. Rowling i  niektórych postaci z zupełnie innej strony.
Główny bohater: Draco Malfoy
Czas i miejsce akcji: I część Hogwart, od kwietnia do końca czerwca roku 1997 (6. rok nauki Draco)
                                 II część Anglia, od marca do maja roku 1998
Wyjątkami są prologi i epilogi.
Opis: "Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe." Draco Malfoy musi wykonać zadanie powierzone przez Czarnego Pana, jednak czasu pozostało mu coraz mniej. Pewna Gryfonka nieświadomie pomaga mu w jego misji, a przy okazji zaczyna go coraz bardziej intrygować. Jaką ścieżką podąży chłopak? Czy jego wybory okażą się dobre? Na te i inne pytania odpowiedzi można znaleźć, czytając moje opowiadanie.
Zwiastun: Last Doomsday (W zwiastunie kilka rzeczy się nie zgadza z opowiadaniem oraz parę najważniejszych zostało pominiętych, jednak wprowadza on w ogólny klimat bloga, więc zachęcam gorąco do obejrzenia.)

)

3 komentarze:

  1. Wpadłam tu przypadkiem i biegnę czytać. Już sam pomysł o tym, że Draco i Katie mogliby być parą, jest ciekawy. Nawet do siebie pasują, jak tak się zastanowić. Wkręcam się.
    Love, A.

    www.hogwart-naszym-domem.blogspot.com <- zerkniesz? ;)

    OdpowiedzUsuń